ANGAJAM! MONTATOR INSTALATII BLOCARE - Bucuresti

Oferta:

- Loc de munca stabil;

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Program de lucru 8 h/zi, 5 zile/saptamana

-Salariu 2340 lei

Cerinte:

- Minim studii generale;

- Seriozitate si punctualitate;

- Activitatea se desfasoara pe teren, in zona centrala a capitalei;

- Capacitatea de a lucra tot timpul in aer liber, in conditii atmosferice variate.

Responsabilitati:

  • Sa aplice dispozitive de blocare a masinilor parcate in parcajele publice cu plata, pentru care nu sa achitat tarif;
  • Sa aplice dispozitive de blocare a masinilor parcate necorespunzator in parcajele publice cu plata.

Pentru detalii sunati sau trimiteti sms/whatsapp la:  0761.015.861 sau scrieti mesaj privat.

Depune CV

Contact

Mesaj de contact

Sunt de acord cu prelucrarea datelor personale. Toate informatiile vor fi considerate strict confidentiale si tratate ca atare. Pentru mai multe detalii va rugam cititi Politica GDPR.

Holding Bucuresti